UNLIMITED-ALL NEDİR?

Barut DNA’SI

Barut Otelleri misafirlerini her zaman büyük bir incelikle ve özenle ağırlar. Her misafirimiz bizim için özeldir. 47 yıllık deneyimimizle konaklamayı kendi bakış açımızla yorumlayarak, mutlu çalışanlar ve mutlu misafirler felsefesiyle, sizlere yeni deneyimler sunuyoruz. Barut DNA’sının sizi nasıl değiştireceğini görün. Kendine has ve dinamik yapısıyla DNA’mızı keşfedin. Sizleri, bilinen standartların ötesinde “Barut Standarlarını” deneyimleyeceğiniz yeni konseptimiz, “Unlimited All”u  yaşamaya davet ediyoruz.

“Sınırları Aşan Sınırsız Konaklama Deneyimi”


SINIRSIZ MUTFAK

Birbirinden farklı lezzetler Unlimited-All konsept ile sınır tanımıyor. Her zaman daha fazlası ve daha iyisini deneyimleyebilmeniz için, işinin profesyoneli büyük bir ekip tarafından hazırlanan eşsiz lezzetler Barut Hotels’de sizleri bekliyor.


SINIRSIZ İÇECEKLER

Unlimited-All Konsept ile sınır tanımayan Barut Hotels’de, rengarenk kokteylleri, “Premium Brand” içkileri ve soft içecekleri sınırsız deneyimleyin. Birbirinden özel atmosfere sahip olan mekanlarımızda sınırsız deneyimler sizleri bekliyor.


SINIRSIZ A’LA CARTE

Barut Hotels, Unlimited-All Konsept ile bünyesinde hizmet veren farklı A’la Carte restoranlara sahiptir. İtalyan mutfağının, Türk mutfağının, deniz ürünlerinin, Dünya mutfağının en özel lezzetlerini Barut Hotels’de bulabilirsiniz. A’la Carte restoranların kullanım koşulları, otellere göre değişiklik göstermektedir..


HAVUZLAR

Açık havuzlar, kapalı havuzlar ve Swim-Up odalarımıza özel havuzlarımızla eğlenceli bir tatil sizleri bekliyor.Yeşilin en güzel tonlarıyla çevrelenmiş havuzlar, Barut Hotels’in sahip olduğu barlarla birlikte size farklı ve huzurlu bir konaklama deneyimi yaşatıyor.


EĞLENCELİ SHOWLAR

Farklı müzik türleri ve farklı dans stillerinden etkilenilerek genişletilmiş içerikleriyle, değerli misafirlerimiz için hazırlanan, zamanın akıp gideceği eğlenceli şovlar, keyifli vakitler geçirmenizi sağlayarak tatilinize dinamik bir hava katıyor. Kabare, Skeç ve fazlası…


SPA

Geleneksel Türk banyosu olan hamamı deneyimlemek isteyen misafirlerimizi, SPA merkezine bekliyoruz. Masajla, dokunmanın rahatlatıcı gücünü keşfedin ve bedeninizi şımartırken ruhunuzun da rahata kavuştuğuna şahit olun. Vücudunuzdaki ağırlık hissinin uçup gitmesine izin verin…


ÖZEL BİR PLAJ

Akdeniz’in derin mavisi ve Antalya’nın eşsiz güneşiyle farklı bir deneyim sizleri bekliyor. Unlimited-All Konsept ile Akdeniz’in sonsuz manzarasına karşı, misafirlerimize ücretsiz şezlong ve havlu hizmeti sunulmaktadır. Eşsiz plajlarda bronzlaşmanın keyfini çıkarın.
Unlimited-All Konsepti Keşfet!


DOĞA DOSTU BARUT HOTELS

Otellerimizin girişinde sizi karşılayan kuş sesleri tatilinize yeni bir anlam katacak. Yemyeşil ağaçlık alanlarımız ve bahçelerimizi adımlarken, serçeden karatuvuğa, kargadan gümüş martıya, atmacadan arap bülbülüne kadar, yaklaşık 15-20 çeşit farklı kuş türüne rastlayabilirsiniz. Doğayla iç içe olmanın huzurunu, Barut Hotels’in konuksever tarzıyla yaşayın!

UNLIMITED-ALL KONSEPTİ BULABİLECEĞİNİZ OTELLER