SENSIMAR NEDİR?

Sadece yetişkinlere özel bir konsept olan SENSIMAR ile daha fazla huzur ve dingilik hissi. TUI SENSIMAR Barut Andız’ın özel plajında güneşlenebilir, havuz kenarında serinleten içeceklerle Side’nin benzersiz güneşinin keyfini çıkarabilirsiniz. Spa & Wellness’da sunulan terapilerle daha fazla rahatlama ve dinginlik hissini deneyimleyebilirsiniz. Akşam soft müzik eşliğinde sevdiklerinizle daha fazla paylaşımda bulunurken, özel kokteyllerimizi tadabilirsiniz. TUI SENSIMAR konsept ile hizmet veren otelimizin restoran ve barlarında, usta şeflerimizin özenle hazırladığı gurme lezzetler ile yenilikçi bir gastronomi deneyimi sizleri bekliyor. Konaklama yaptığınız süre içerisinde 1 gün A’la Carte restoranımızdan ücretsiz yararlanabiliyorsunuz.


SENSIMAR LEZZET

Birbirinden seçkin lezzetler ile sınırsız lezzet deneyimi yaşayın. Şeflerimiz tarafından ana restoranda her akşam farklı bir dünya mutfağının yer aldığı konsept yemekler ve konaklamanız boyunca 1 ücretsiz A’la Carte restoran deneyimi sizleri bekliyor.

GÖZAT


SENSIMAR İÇECEKLER

TUI SENSIMAR Barut Andız’da renkli kokteylleri ve serinleten lezzetleri keşfedin. Gece 12.00’ye kadar servis veren barlarımızda, Akdeniz gecelerini, SENSIMAR konsept ile daha özel yaşayın.

GÖZAT


SENSIMAR A’LA CARTE

Özel plajımızda gün batımını izledikten sonra misafirlerimiz için TUI SENSIMAR ile gece deneyimi başlıyor. Geceye, restoranlarımızda, şeflerimizin kendine özel yorumlarıyla sunduğu eşsiz lezzetleri deneyerek başlayın. Dünya mutfakları, Türk mutfağı, İtalyan mutfağı ve daha fazlası TUI SENSIMAR konsept ile Andız’da.

GÖZAT


SPOR & AKTİVİTELER

TUI SENSIMAR Barut Andız’ın fitness salonunda, kapalı ve açık havuzlarında spor ve eğlence misafirlerimizle buluşuyor. Animasyon ekibimiz tarafından gün içinde soft aktiviteler ve daha fazlası sizleri bekliyor. Özel plajımızda Akdeniz’i, outdoor sporlar ile deneyimleyin.

GÖZAT


EĞLENCELİ SHOWLAR

Her çeşitten müzik türleri ve farklı dans tarzlarından etkilenilerek genişletilmiş içerikleriyle, değerli misafirlerimiz için hazırlanan, zamanın akıp gideceği eğlenceli şovlar, keyifli vakitler geçirmenizi sağlayarak tatilinize dinamik bir hava katıyor. Kabare, Skeç ve fazlası…

GÖZAT


SENSIMAR SPA

Geleneksel Türk banyosu olan hamamı deneyimlemek isteyen misafirlerimizi, SPA merkezimize bekliyoruz. Masajla, dokunmanın rahatlatıcı gücünü keşfedin ve bedeninizi şımartırken ruhunuzun da rahata kavuştuğuna şahit olun. Vücudunuzdaki ağırlık hissinin uçup gitmesine izin verin.

GÖZAT

SENSİMAR KONSEPTİ BULANAN OTELİMİZ