BARUT HOTELS
DÜNYASINI KEŞFET

Barut Hotels, Antalya’da; Lara, Side, Sorgun, Kemer ve Muğla-Fethiye’de misafirlerine farklı konseptlerde yeni deneyimler sunmaktadır. Barut Otelleri, misafirlerine sunduğu 6 farklı, yeni nesil konaklama konseptiyle sizleri özel bir Akdeniz deneyimi yaşamaya davet ediyor.

Barut Hotels, konaklamaya farklı bir boyut kazandırıyor. A’la Carte restoranlar, özel plajlar, Spa & Wellness ve görkemli şovlar ile sınırsız ve yenilikçi konaklamayı Barut Hotels ile keşfedin.

KONAKLA

Image
GURME LEZZETLER
ÖZEL İÇECEKLER
DENE
Image

BARUT
DENEYİMİ

Barut Hotels, çocuklu ailelere sunduğu güvenli bir deneyim olan “Bary Star” ile çocuklara sosyalleşebileceği özel alanlar ve bakım hizmeti sunmaktadır. Her mevsim uzun tatili sevenler için kış ve bahar aylarında, Antalya’da özel kurslar, eğlenceler ve aktivitelerle yaşam dolu bir deneyim olan “Vitality Club”, tamamlayıcı sağlık hizmetleri ve terapilerle sağlık dolu bir deneyim olan “Medicus Vital”, gençler için eğlence dolu bir deneyim olan “Youth Club”, usta şeflerimizin özenle hazırladığı özel yemeklerle gurme bir deneyim olan “Sınırsız A’la Carte” ve yeni evli çiftler için ilk ve özel olan bir deneyim “Balayı” Antalya’da farklı lokasyonlarda hizmet veren otellerimizde misafirlerimizi beklemektedir.

YENİ NESİL KONAKLAMA KONSEPTLERİ

STYLISH-ALL

URBAN SOCIAL

UNLIMITED-ALL

SENSATORI

SENSIMAR

4 IN 1

KONSEPT • YAŞAM TARZI • SANAT

“Urban Social”, Akra ve Akra-V’de, misafirlerimize daha fazla his ve deneyim yolculuğu yaşatan şehirli konseptimiz. “Stylish-All”, Barut Acanthus & Cennet ve Barut Lara’da sınırsız konaklamayı stille buluşturan, sınırsız gurme lezzetlere ve sınırsız A’la Carte restoranlara ev sahipliği yapan minimalist ve tarz sahibi konseptimiz. “Unlimited-All”, Barut Arum, Barut Hemera ve Barut Kemer’de sınırları aşan, misafirlerimizi eğlenceli ve özel deneyimlerle buluşturan, eğlence ile donatılmış sınırsız konaklama konseptimizdir. “TUI Sensatori”, Fethiye ve Sorgun’da konumlanan otellerimizin sahip olduğu, TUI Group tarafından verilen ve dünyada sadece 10 otelde bulunan özel bir konaklama konseptidir. “TUI Sensimar”, Side’de konumlanan Andız Otel’de, sadece yetişkinlere özel konaklama deneyimi sunan konseptimizdir. “4 Konsept 1 Arada”, Barut B-Suites’de sadece oda, oda-kahvaltı, yarım pansiyon ve her şey dahil sistemde farklı konaklama deneyimleri sunan konseptimizdir.