Çocuk olmanın dayanılmaz keyfi…

Her şey küçük misafirlerin gözlerindeki sönmeyen ışıltı için. Barut Hotels’de çocuklarınız önemsendiğini hissedecek. Minikler için hazırlanmış kocaman bir çocuk dünyası, güvenli oyun alanları ve unutamayacakları bir tatil konsepti onları bekliyor. Çocuklarınız, profesyonel Bary Star ekibi ile güvenle ve neşe içerisinde vakit geçirirken, sizler de eğlenceli bir tatilin keyfini çıkaracaksınız.

Bebekli Aileler için Kusursuz Konfor

Barut Otelleri, bebekli ailelerin konfor ve rahatlığı için vazgeçilemeyecek detaylarla bir araya gelmiş eşsiz bir konsept sunuyor. Bary Star Bebek Konsepti ile bebekler mutluğu, aileler ise Barut Otelleri’nde kusursuz bir tatilin keyfini yaşayacak. Bebeğinizle eksiksiz bir tatil için Bary Star Bebek Konsepti, Barut Otelleri’nde sizleri bekliyor. Sizin ve bebeğinizin mutluluğu bizim mutluluğumuz.

Bary Star Bebek Konsepti

Bebek yatağı, bebek arabası, baby phone, ana kucağı, bez değiştirme süngeri, bebek yıkamak için plastik küvet, lazımlık / bebek klozet kapağı, bebekler için özel şampuan, lif, bebek önlüğü, biberon ısıtıcı, ıslak mendil, kettle, mama sandalyesi, süt.

Bebek mamaları ve bebek bezleri ( Otel içerisindeki markette mevcuttur )

Bebek bakım hizmeti ( Ücretlidir )